top of page
 • איך אדע אילו כלים וחומרים אצטרך לרכוש עבור הקורס?
  צודקים, אי אפשר להתקדם ללא הציוד הנכון והעץ עצמו. אבל בכל זאת - מדובר ב-6 כלי נגרות ראשוניים ורשימת חומר גלם לרכישה. אנחנו מציעים אספקת כלי נגרות וחומר גלם עד הבית, בעלות משתלמת לתלמידי הקורס. תוכלו להציץ ב-ערכות הציוד והחומרים שאנו מציעים במקביל, תלמידי הקורס יקבלו בעת הרכישה מדריך "צעד ראשון" המפרט את הציוד הבסיסי הנדרש ורשימות החומרים השונות בתמונה - כל הציוד שצריך בשתי ידיים ! (כמובן שניתן להשתמש במסורים חשמליים)
 • כמה זמן אצטרך להקדיש לקורס?
  בסקירה כללית, ישנם כ-110 שיעורים מודרכים כאשר ממוצע הזמן לשיעור הוא 5 דק'. הקורס כולל 10 שעות הדרכה פרונטליות, לכן מדובר בכ-20-25 שעות למידה. נסו להגדיר לכם זמן שבועי / דו שבועי קבוע. לדוגמא אם תפנו כמספר שעות בימי שישי באופן קבוע, תוכלו לסיים את הלימוד וההתנסות בקורס בתוך חודש - חודשיים. פרקים 1 ו-2 הינם פרקים תיאורטיים ובהתאם מאפשרים צפייה מצטברת של הסרטונים בסצנות שונות (לדוגמא לצפות במהלך נסיעה ברכבת) פרקים 3-9 הינם פרקים מעשיים שדורשים ריכוז ורצף למידה של כ45 דק' לפחות בכל רצף עבודה. וחשוב מכל - תוכלו לפתוח את הקורס בכל שלב שתרצו, אם בעוד שלושה חודשיים, ואם בעוד שנה, אנחנו כאן.
 • איך אלמד נגרות ללא מרחב נגרות מסודר?
  ניתן, הכל שאלה של שיטה. בקורס בפרק 2 "העץ וסביבת העבודה" אנו מסבירים על השיטות הנכונות להפוך את המרחב הפרטי למרחב עבודה במסגרת זמן מוגדרת ובמקביל להנחיות בטיחותיות חשובות. תוכלו להשתמש בשולחן עבודה סטנדרטי, שולחן מתקפל ואפילו שולחן האוכל ! בנוסף לאלו שאין בידם שום שולחן בבית (וזה מאוד מיוחד), בפרק הבונוס שלנו ובו 10 תיקי פרוייקטים תוכלו למצוא מדריך מצולם וכתוב לבניית שולחן עבודה על גבי הרצפה.
 • בחיי לא החזקתי מברגה ולא מברג, הקורס מתאים לי בכל זאת?"
  תגידו תודה שאנחנו כאן, כי זהו הזמן, השעה והמקום ! הקורס מותאם לאלו שלא התנסו ולו פעם אחת בנגרות, בהתאם לכך תלמדו בקורס על רכישת עץ, התאמת המרחב לעבודה, סוגי העץ השונים, היכרות עם כלל הכלים הבסיסיים וכלים מתקדמים בנגרות, לימוד טכניקות והתנסות בלתי מפסקת בכלים ובטכניקות במהלך בניית הפרויקטים המגוונים. קחו את הקורס הזה כמתנה לעצמכן, כי זו מטרתו.
 • כבר עבדתי ובניתי מספר רהיטי עץ, הקורס עדיין רלוונטי עבורי?"
  ברמה האבסולוטית הקורס מתאים למתחילים שלא בנו רהיטים בעבר. התנסות בבניית רהיטים הנה סקאלה רחבה- אם התנסת בבניית רהיטים פשוטים כמו מדפים, קופסאות, מסגרות או כל רהיט שאינו בעל מימדים רחבים ושימוש מסיבי, תוכן הקורס יעשיר אותך מאוד - הן בלימוד הכלים השונים והן בלימוד הטכניקות הייחודיות. במקרה והתנסית בבניית רהיטים מורכבים יותר כמו כיסא, שידה גדולה, ארון חדר שינה ועוד - הקורס עדיין עשוי להתאים לך, שכן את/ה מרגיש/ה שיש בך רצון לשפר את הביטחון בעבודת העץ, הקורס יתרום לכך רבות ויתכן שיחשוף אותך לתכנים חדשים שאינם קיימים באף מדיה אחרת.
 • אפשר ללמוד נגרות מרחוק?
  כן! גם אנחנו בהתחלה לא האמנו, אז הצענו ערכות בניה חתוכות במידה מדויקת בליווי סרטון וחוברת ראינו כי טוב, והחלטנו להציע חוברות בנייה דיגיטליות ושמחנו לגלות שלקוחות רבים יוצרים את הרהיטים שלנו אך ורק ע"י חוברת הדרכה דיגיטלית. כדי לתת חוויה עוטפת ומקצועית, יצרנו עבורכם מערך לימודי שלם ובו סרטוני הדרכה איכותיים המצולמים מזויות שונות, תוכן כתוב מלווה בשרטוטים והמחשות, שאילתות ומענה צמוד לכל שאלה. תהיו בטוחים שנהיה שם להחזיר לכם את ההשקעה אם יצאתם מאוכזבים. המון ידע עובר בתקופתנו מהחוץ על המסך, וכפי שכתבתי שהצגתי את עצמי - אני לא חסיד של זמן מסך, אך המציאות המורכבת שפוקדת אותנו במקביל לשגרת יום לחוצה היא זו שגורמת לנו לבטוח בצורך ללמד נגרות מרחוק.

מה תקבלו בקורס

 

למעלה מ-100 שיעורים במשך 10 שעות הדרכה באיכות גבוהה 

חוברת תוכן מפורטת ונגישה בצירוף הדמיות ושרטוטים

מדריך "צעד ראשון" לרכישת חומרים וציוד

שיטות ליצירה וארגון מרחב עבודה בסביבה הביתית

לימוד מצולם של כלים מקצועיים - ידניים וחשמליים

טכניקות הרכבה ובנייה ייחודיות ועצמאיות בנגרות

שיטות תכנון, עיצוב וגימור מוצר שונות וקלילות

בניית 3 רהיטים אישיים ברמות שונות ובליווי צמוד

פרק בונוס - כ-10 רהיטי המשך בליווי סרטון וחוברת

 
 
 

עלות הקורס 295 ש"ח

*התשלום מבוצע דרך PayPal, במקביל ניתן לשלם
בביט או Paybox למספר 055-6805800

*ברכישת שובר מתנה יש לציין במייל חוזר למייל
התשלום את שם הזוכה וכתובת המייל שלהם

%D7%9B%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%A8%20%D7%A4%
רצועה-קטע-וקווים.png
bottom of page